Feedback

لطفا صبر کنید


pleg plegame پلگ about درباره ما

لیگ حرفه ای بازی های الکترونیکی

با توجه به رشد سریع تکنولوژی در صنعت گیمینگ و جهانی شدن این صنعت و مشکلات و کمبودهایی که در کشورمان حس کرده ایم تصمیم گرفتیم از توانایی های خود و پتانسیل موجود در بستر اینترنت کشور استفاده کرده و وب سایتی را طراحی و پیاده سازی کنیم که شرکت کنندگان عزیز بتوانند از طریق این وب سایت با دیگر شرکت کنندگان در سایر نقاط ایران عزیزمان بصورت آنلاین به رقابت بپردازند.

تیم پلگیم متشکل از جوانان متخصص، علاقه مند، کاردان و با تجربه در زمینه ی برگزاری مسابقات آنلاین بازی های الکترونیکی میباشد. ما تیمی هستیم که با یک هدف مشخص و آن تبدیل ورزش های الکترونیک به هیجان انگیزترین و متنوع ترین رقابت ها در ایران هستیم.


pleg plegame پلگ about درباره ما

هدف ما

ارائه بهترین تجربه در زمینه بازيهاي الکترونیکی در یک محیط دوستانه و اجتماعی


مجموعه پلگیم تلاش میکند با ایجاد محیطی پویا و حرفه ای علاوه بر برگزاری مسابقات ورزش های الکترونیکی باعث پرورش و استعداد یابی پلیرهای عزیز گردد. ما مجموعه ای هستیم با یک هدف مشخص و آن ایجاد یک فضای آنلاین هیجان انگیز رقابتی و در عین حال سالم و با قوانین منصفانه است. شما شرکت کنندگان عزیز میتوانید در بازی های مورد علاقه ی خود با ثبت نام در وب سایت PLEGame در قالب تورنومنت ها و رقابت های گوناگون و جذاب شرکت کنید و از جوایز متنوع بهره مند شوید.