Feedback

لطفا صبر کنید


      شرایط استفاده از وب سایت     

این شرایط استفاده (همراه با اسناد ذکر شده در آن) شرایط استفاده را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید از وب سایت ما ،  www.PLEGame.com  استفاده کنید.، خواه به عنوان مهمان یا کاربر ثبت نام شده باشید. استفاده از سایت ما شامل دسترسی ، مرور و یا ثبت نام برای استفاده از سایت ما است.  این وب‌سایت در جمهوری اسلامی ایران مدیریت می‌شود و به همین دلیل تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، علاوه بر قوانین زیر تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران در این وب‌سایت صادق است.

لطفاً قبل از شروع استفاده از سایت ما ، این شرایط استفاده را با دقت بخوانید ، زیرا این موارد در مورد استفاده شما از سایت ما اعمال خواهد شد.

با استفاده از سایت ما ، شما تأیید می کنید که این شرایط استفاده را قبول می کنید و موافقت می کنید با آنها مطابقت داشته باشید. این شرایط استفاده ، کل درک بین ما را تشکیل می دهد. اگر با این شرایط استفاده موافق نیستید ، نباید از سایت ما استفاده کنید.

 

سایر شرایط قابل اجرا 

این شرایط استفاده به شرایط اضافی زیر نیز مربوط می شود که در مورد استفاده شما از وب سایت ما نیز کاربرد دارد و در این شرایط استفاده گنجانیده شده است:

خط مشی رازداری ما ، که شرایطی را برای پردازش هرگونه اطلاعات شخصی که از شما جمع آوری می کنیم ، یا شما به ما ارائه می دهید، تعیین می کند. با استفاده از سایت ما تضمین می کنید که تمام داده های ارائه شده توسط شما دقیق هستند.

خط مشی کوکی های ما، که روش استفاده از کوکی ها در سایت ما و گزینه های شما را در رابطه با استفاده از کوکی ها مشخص می کند.

خط مشی استفاده قابل قبول ما، که استفاده های مجاز و استفاده ممنوع از سایت ما را تعیین می کند. هنگام استفاده از سایت ما ، باید این خط مشی استفاده قابل قبول را رعایت کنید.

 اطلاعات در مورد ما 

www.PLEGame.com و سایتی است که توسط PLEGame Group اداره می شوند ("ما"). ما در ایران شروع به فعالیت کرده ایم.

برای تماس با ما لطفا به بخش ارتباط با ما مراجعه کنید.

 

 تغییر در این شرایط 

ممکن است با اصلاح این صفحه این شرایط استفاده را در هر زمان تجدید نظر کنیم. لطفاً این صفحه را هر از گاهی بررسی کنید تا متوجه هرگونه تغییرات و تحولاتی که صورت گرفته شود باشید، زیرا آنها برای شما الزام آور هستند.

 

 تغییر در سایت ما 

ممکن است هر از گاهی سایت را به روز کنیم، و ممکن است در هر زمان محتوا را تغییر دهیم.

 

 خدماتی که نیاز به پرداخت هزینه دارند 

سایت ما بطور کلی بصورت رایگان در دسترس است (به جز خدمات اشتراک). بعضی اوقات ممکن است برای برخی از خدمات و / یا رویدادهای تبلیغاتی هزینه ای بپردازیم. اگر خدمات مورد استفاده شما هزینه ای را متحمل شود ، می توانید قبل از تحمل هزینه ای ، شرایطی را که به طور واضح بیان می شود را مرور و قبول کنید.

 

 دسترسی به سایت ما 

ما تضمین نمی کنیم که سایت ما یا مطالب موجود در آن همیشه در دسترس بوده یا بدون وقفه باشد. دسترسی به سایت ما بصورت موقت مجاز است. ما ممکن است بدون اطلاع قبلی کلیه یا بخشی از سایت خود را به حالت تعلیق درآوردیم ، انصراف دهیم ، قطع کنیم یا تغییر دهیم اگر به هر دلیلی سایت ما در هر زمان یا هر دوره ای در دسترس نباشد مسئولیت مسئولیت شما نخواهد بود. شما وظیفه دارید کلیه تمهیدات لازم را برای دسترسی به سایت ما انجام دهید.

 

 حساب و رمز عبور شما 

برای استفاده از قسمت های خاصی از سایت ما ، باید فرم ثبت نام کامل را برای ما ارسال کنید. ما ممکن است از قبول برخی از درخواست ها امتناع کنیم. اگر درخواست شما را برای ثبت نام بپذیریم، با ارسال یک اعلان، شما را مطلع خواهیم کرد.

ما حق داریم هر زمان که بخواهیم نام کاربری یا رمز عبوری را که توسط شما انتخاب شده یا توسط ما اختصاص داده شده است غیرفعال کنیم ، اگر به نظر منطقی ما نتوانسته اید به هیچ یک از مفاد این شرایط استفاده (یا عمل منطقی) بپردازید. در غیر اینصورت می توانید از خدمات وب سایت ما استفاده نکنید.

شما متعهد می شوید که تمام اطلاعات ارائه شده توسط شما به منظور ثبت نام در وب سایت ما صحیح، دقیق و کامل باشد.

هر ثبت نام فقط برای یک کاربر واحد است. شما نمی توانید نام کاربری یا رمزعبور خود را با شخص دیگری و یا با چندین کاربر در یک شبکه به اشتراک بگذارید و همچنین ممکن است کاربر دیگری از طرف شما از حساب شما استفاده کند. حساب شما برای استفاده شخصی و غیرتجاری شماست.

شما مسئولیت تمام استفاده ها و مخفی کردن نام کاربری و رمز عبور خود را می پذیرید. اگر می دانید که کسی غیر از شما نام کاربری یا رمزعبور خود را می شناسد یا گمان می کنید ، باید سریعاً به ما اطلاع دهید.

 

 استفاده از مطالب سایت 

استفاده از مطالب سایت ما (از جمله اطلاعاتی که توسط اشخاص ثالث ارائه میگردد) است، فقط برای ارائه اطلاعات عمومی در نظر گرفته شده است. اگرچه ما تلاش می کنیم برای به روزرسانی اطلاعات در سایت خود ، اقدامات منطقی انجام دهیم ، اما هیچ توضیحی ، ضمانتی یا تضمینی اعم از صریح یا ضمنی ارائه نمی دهیم که محتوای موجود در سایت ما دقیق ، کامل یا به روز باشد.

درجایی که سایت ما پیوندهایی به سایتها و منابع دیگری دارد که توسط اشخاص ثالث تهیه شده است ، این پیوندها فقط برای اطلاعات شما ارائه می شود. ما هیچ گونه کنترلی در مورد محتوای آن سایت ها یا منابع نداریم.

 

 محتوای تولید شده توسط کاربر 

ما مسئولیتی درمورد مطالب تهیه شده توسط هر کاربر برای نمایش در سایت خود ("محتوای تولید شده توسط کاربر") نمی پذیریم. ما موظف نیستیم که از طرف شما یا هر کاربر دیگری از سایت ما ، محتوای تولید شده توسط کاربر ارسال شده به سایت ما را کنترل کنیم. با این حال ، ما این حق را برای خود محفوظ می داریم (بدون محدود کردن حق ما برای جستجوی راه حل های دیگر) هر زمان که بخواهیم بدون اطلاع قبلی محتوای تولید شده توسط کاربر یا هر محتوا ، اطلاعات یا مطالب دیگری را که در سایت ما قرار داده شده است حذف کنیم و به نظر ما نقض این شرایط است و استفاده ، به منظور سوء استفاده از سایت ما یا در غیر این صورت ممکن است برای سایر کاربران سایت مضر باشد.

 

 حقوق مالکیت مادی و معنوی 

به غیر از مطالب تولید شده توسط کاربر که شما به سایت ما ارسال می کنید ، حق چاپ و کلیه حقوق مالکیت معنوی موجود در محتوا ، همراه با طراحی سایت ، متن و گرافیک و انتخاب و ترتیب آنها ، متعلق به ما است. کلیه حقوق محفوظ است. هیچ یک از این محتوا بدون مجوز کتبی ما قابل بازتولید و توزیع مجدد نیست. شما می توانید مطالبی را که از طریق سایت ما در دسترس شما قرار گرفته مشاهده کرده ، بارگیری و چاپ کنید به شرط آنکه آن محتوا:

ممکن است فقط برای اهداف شخصی و غیرتجاری شما مورد استفاده قرار گیرد و در هیچ کار یا انتشار دیگری در هیچ رسانه ای تولید مثل یا درج نشود یا در غیر این صورت به شخص ثالث توزیع یا فروخته شود.

ممکن است به هیچ وجه اصلاح نشده یا تغییر یابد. و شما نباید هیچگونه حق چاپ یا سایر اعلامیه های اختصاصی موجود در آن را حذف کنید.

این شرایط استفاده برای جلوگیری از ضبط شما به صورت دستی هر مورد خاص از محتوا یا افشای مطالب مجزا از مطالب بصورت رایگان به دوستان یا روابط برای اهداف غیر تجاری نیست ، به شرطی که اطمینان حاصل کنید که اقدام شما با شرایط سایت مغایر نباشد.

شما تأیید می کنید که هر محتوا تولید شده توسط کاربر که به هر بخش عمومی سایت ما ارسال می کنید ، در دسترس سایر کاربران سایت ما خواهد بود. شما موافقت می کنید که هر کاربر دیگری از سایت ما مجاز به استفاده از محتوای تولید شده توسط کاربر شما مطابق با این شرایط استفاده باشد و ما مسئولیتی در قبال استفاده دیگری از اطلاعات عمومی انتشار شده توسط شما نمی پذیریم.

 

 ویروس 

ما تضمین نمی کنیم که سایت ما امن یا عاری از اشکالات یا ویروس ها باشد. شما مسئول دستیابی به پیکربندی فناوری اطلاعات ، برنامه های رایانه ای و سکوی خود برای دسترسی به سایت ما هستید. شما باید از نرم افزار محافظت از ویروس خود استفاده کنید.

شما نباید با معرفی آگاهانه ویروس ها ، تروجان ها ، کرم ها ، بمب های منطقی یا سایر مواد مخرب یا فن آوری مضر را از سایت ما سوء استفاده کنید. شما نباید سعی کنید به دسترسی غیرمجاز به سایت ما ، سرورهایی که سایت ما در آن ذخیره شده است یا سرور ، رایانه یا پایگاه داده متصل به سایت ما دسترسی پیدا کنید. ما هر گونه تخلف را به مقامات مربوطه اجرای قانون گزارش می دهیم و با افشای هویت شما برای آنها با این مقام ها همکاری خواهیم کرد. در صورت بروز چنین نقض ، حق استفاده شما از سایت ما فوراً متوقف می شود.

 

 محدود کردن مسئولیت ما 

تا آنجا که طبق قانون مجاز است ، ما کلیه شرایط ، ضمانت نامه ها ، بازنمایی ها یا سایر اصطلاحاتی را که ممکن است در سایت ما یا مطالب موجود در مورد آن اعمال شود ، خواه صریح یا ضمنی حذف کنیم.

ما در قبال هرگونه خسارت و خسارت ، که خارج از چارچوب تعهدات ماست مسئولیتی نمی پذیریم. مانند:

استفاده از یا عدم توانایی استفاده از سایت ما، یا استفاده یا اتکا به مطالب نمایش داده شده در سایت ما.

ما مسئولیت هرگونه ضرر و زیان ناشی از ویروس ، حمله انكار سرویس یا سایر مواد مضر فناوری كه ممكن است به دلیل استفاده شما از سایت ما ، به تجهیزات رایانه ، برنامه های رایانه ای ، داده ها یا سایر مواد اختصاصی شما آلوده نباشد ، پاسخگو نخواهیم بود. یا بارگیری مطالب موجود در آن یا هر وب سایت مرتبط با آن. هیچ چیز در این شرایط استفاده ، مسئولیت ما را در قبال مرگ یا جراحات شخصی ناشی از سهل انگاری ما ، یا کلاهبرداری یا تقلب جعلی یا هرگونه مسئولیت دیگری که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایر باشد محدود نمی کند.

 

 حل اختلاف 

این شرایط استفاده ، موضوع و شکل گیری آن (و هرگونه اختلاف یا دعوی غیر متعاهد) در چارچوب قانون جمهوری اسلامی ایران می باشد و مرجع حل اختلافات پیش آمده مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران می باشند.