Feedback

لطفا صبر کنید

عمومی

Plegame (professional league of electronic games) یا همان لیگ حرفه ای ورزش های الکترونیکی یک شروع اجتماعی برای بازی های ویدویی میباشد . ما در میزبانی مسابقات بازی های اجتماعی ، اعم از آنلاین و آفلاین تخصص داریم .شرکت کنندگان برای شرکت در تورنومنت ها و رقابت ها (به صورت رایگان و یا با پرداخت (pleg ticket همراه با جوایز ارزنده میتوانند به وبسایت www.plegame.com بروند. همچنین ما میزبان مسابقات در کنسول های XBOX ONE ، PS4 و PC هستیم و به زودی به بازی های مختلف و متنوع موبایلی هم خواهیم پرداخت.
شما میتوانید برای ثبت نام در plegame اینجا را کلیک کنید .
البته که نه ! شما میتوانید برای ثبت نام رایگان اینجا را کلیک کنید
کد های فعال سازی در موارد محدود ممکن است تا چند دقیقه طول بکشند تا برای شما ارسال شوند .همچنین مراحل ثبت تام خود را از دوباره بررسیش کنید، اگر هنوز کد فعال سازی را دریافت نکرده اید، با کلیک روی ارتباط با ما و انتخاب یکی از روش های ارتباطی و یا تماس با ادمین های ما در تلگرام مشکل خود را پشتیبانان ما در میان بگذارید.
ابتدا اطمینان حاصل کنید که caps lock فعال نباشد. گذر واژه ها به حروف کوچک و بزرگ حساس میباشند و در صورت ورود نا درست گذر واژه ی خود هنگام ورود به سیستم با خطا مواجه میشوید. اگر هنوز نمیتوانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید، بر روی دکمه ی ورود ( واقع در بالای صفحه سمت راست ) کلیک کرده و سپس بر روی رمز عبور خود را فراموش کرده کلیک کنید راه مورد نظر خود برای بازیابی رمز عبور را دنبال کنید . اگر همچنان رمز عبور و کد جدید را دریافت نکردید ، لطفا" با ایمیل به support@plegame.com و یا با تماس با ادمین های plegame از طریق تلگرام در میان گذاشته و همچنین نام کاربری، آدرس ایمیل و شماره همراهی که قبلا" برای ثبت نام استفاده کرده اید را ارسال کنید.
شما میتوانید GAMER ID رقبای خودتون رو از طریق پروفایل کاربری آنها پیدا کنید ، این کار را میتوان با کلیک کردن روی نام کاربری آنها در براکت و یا جداول مسابقات وارد صفحه ی کاربری آنها شوید و GAMER ID مورد نظرتون رو از بخش پلتفرم ها مشاهده کنید.
با رفتن به پروفایل کاربر مورد نظرتون و فشردن دکمه ی ارسال پیام واقع در زیر عکس پروفایل کاربری میتوانید پیام خصوصی خودتون رو ارسال کنید

وظیفه ی هر شرکت کننده بر این است که این اطمینان را داشته باشد که کیفیت اینترنتش برای رقابت های آنلاین مناسب میباشد ولی اگر به هر دلیلی ارتباط قطع شد، توصیه میکنیم تا با رقیب خود ارتباط برقرار کنید تا راهی برای اتمام رقابت پیدا کنید .

به طور مثال اگر در بین دو نیمه ارتباط قطع شد رقابت جدید باید یک نیمه دیگر انجام شود و بعد از اتمام آن رقابت به پایان میرسد(توضیحات بیشتر در این خصوص در قوانین رشته مربوطه میباشد)

بزرکترین دلیل که شما تا کنون در اعتراض خود شکست خورده اد این می باشد که شما مدارک معتبری ارئه نکرده اید. ضبط گبم پلی شما مهمترین موضوع تورنومنت و رقابت برای اثبات اعتراض خود و محکمترین مدرک می باشد، حتی مهمتر از برد شما می باشد زیرا اگر بدون مدرک برنده شوید باز هم ممکن است در اعتراض خود نتوانید برد خود را ثابت کنید و باز هم شکست بخورید.

1) مدرک ویدیویی: از شروع تا پایان، رقابت خود را ضبط کنید.

2) اسکرین شات: حداقل از نتایج بازی عکس بگیرید، اما توجه داشته باشید که همیشه داشتن ویدیو از رقابت محکمترین مدرک است.

3) تسلط و توضیحات کافی و کامل: مطمئن شوید که شرایط بازی را از ابتدا تا انتها توضیح داده اید تا کارشناسان داوری بتوانند کامل منوجه شوند چه اتفاقاتی رخ داده است. فرض نکنید همه حقایق شفاف هستند، اطمینان حاصل کنید که همه چیز را تحت کنترل و پوشش دارید.

4) ارائه نتیجه ی درست و دقیق: ارسال نتیجه ی واقعی و کامل بسیار مهم است، اگر شما صلاح بدانبد که 1-0 ثبت کنید و یا 2-0 و هیچ اتفاقی نمیافتد سخت در اشتباه هستید، زیرا برای کارشناسان داوری ما ملاک تطابق شواهد و مدارک موجود می باشد که اگر غیر از این باشد ممکن است شما ضرر کنید.

5) در مدارک خود تاریخ و زمان را نشان دهید: زمان و تاریخ را همیشه در مدارک ارسالیتان در نظر بگیرید (PSN زمان دقیق را نشان می دهد و همچنین XBOX LIVE، که چندی پیش این ویدیو و یا عکس گرفته شده است). این ثابت می کند که بازی دقیقا کی صورت گرفته و وقتی بیش از یکبار با کسی به رقابت پرداخته اید بسیار مهم و کارآمد می باشد.

6) شناسه گیمری(PSN ID, XBOX LIVE, ORIGIN ID) : هر ویدیو و عکس باید شناسه گیمری رقیبتان را نمایش دهد، این امر ثابت می کند که شواهد ارسالی شما دقیقا مربوط به چه کسی و چه رقابتی می باشد.

7) آگاهی کامل به قوانین بازی: هر بازی یک سری قوانبن خاص و مربوط به خود را دارد، لطفا اطمینان حاصل کنید که تمام قوانین مربوطه را مطالعه کرده باشید و از آن ها آگاه باشید سپس به رقابت بپردازید

بله، با توجه اینکه تورنومنت ها و رقابت هایی که plegame ارائه میدهد ، کاملا" مهارتی بوده قانونی میباشد و تمام فعالیت های plegame نیز در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی میباشد .
Plegame بیشترین دغدغه و توجه را درخصوص محافظت از اطلاعات حساس شما دارد. بانک اطلاعاتی و سرورهای ما با رمز گزاری قوی، ایمن هستند و ما هرگز اطلاعت کارت اعتباری شما را ذخره نمیکنیم . تمام تراکنش های مالی نیز با اطمینان از طریق درگاه های معبر و مورد تایید همگان انجام میشود.

رقابتهای 1VS1 :

PLEGame یک مجموعه ی اجتماعی برگزار کننده رقابت های آنلاین است، عملکرد ما به عنوان یک وب سایت برگزار کننده رقابت ها به گونه ای است که شرکت کنندگان محترم بتوانند در تورنومنت های مختلف بصورت رایگان و یا با خرید PLEG Ticket ثبت نام کنند و برای کسب عناوین قهرمانی و جوایز گوناگون مهارت های خود را ارزیابی کنند. PLEG Ticket مقدار تیکتی است که به واسطه خدمات ارائه شده توسط وب سایت، تیم داروری و پشتیبانی به کاربر دریافت میگردد لذا تفاوت خدمات ارائه شده از سوی وب سایت در رقابت های گوناگون متفاوت است.

برای شروع می توانید از اینجا وارد سیستم شوید و سپس با انتخاب کنسول و رشته مورد علاقه تان وارد اتاق های 1 VS 1 شده و اتاقی را که می خواهید در آن به رقابت بپردازی را انتخاب کنید، سپس شروع را فشار دهید، این صفخه به شما این امکان را می دهد که بصورت کاملا خودکار به شرکت کننده ی دیگری که در آن اتاق ورود کرده و قصد رقابت دارد بپیوندید و اینگونه یک رقابت اختصاصی باز می گردد.

هنگامی که شما قصد ورود به یکی از اتاق های جست و جو را دارید، با کلیک بر روی هر اتاق و فشردن دکمه ی شروع با توجه به مقدار PLEG Ticket مورد نیاز جهت ورود به آن اتاق همان مقدار از حساب تیکت شما کسر میگردد و در صورتی که رقابتی برای شما یافت نشد تیکت کسر شده به حساب شما باز می گردد.

شما می توانید از طریق گفت و گو در حساب کاربری تلگرام تیم ما و یا از طریق پیام خصوصی در صفحه ی پروفایل کاربری با رقیب خود هماهنگی های لازم را انجام دهید و با یکدیگر وارد رقابت شوید.

پس از اتمام بازی شما و رقیب خود باید نتیجه ی مسابقه را گزارش دهید، پس از تایید نتیجه ی برنده جایزه رقابت بصورت خودکار به حساب برنده بازی شارژ می گردد. در صورت وجود هرگونه اعتراض به نتیجه ی بازی از قسمت ثبت نتیجه می توانید اعتراض خود را به تیم داوری ما ارسال کنید. چنانچه یکی از دو طرف نتیجه را ثبت کند و دیگری تایید و یا رد نکند پس از گذشت 20 دقیقه نتیجه ثبت نهایی میگردد.

PLEGame در حال حاضر بازی های FIFA و PES را پوشش می دهد و آن ها را ارائه می دهد. ما قصد داریم به زودی به برگزاری سایر رقابت ها نیز بپردازیم، پس همگی آماده باشید.

مراحل دقیق با توجه به نوع بازی متفاوت است اما به طور کلی به شرح زیر است:

1. به یک اتاق جست و جو بروید برای یافتن رقیب صبر کنید تا وب سایت رقیب شما پیدا کند و یک رقابت برای شما ساخته شود.

2. با استفاده از شناسه گیمری خود (Origin-Xbox live-PSN id ) رقیب خود را به لیست دوستان خود اضافه کنید.

3. وارد بازی شوید و برای مثال به قسمت Online Friends در فیفا بروید.

4. برای رقیبتان دعوتنامه بازی ارسال کنید تا رقیبتان به شما متصل گردد.

5. قوانین و تنظیمات بازی را بررسی و تایید کنید

6. مسابقه را شروع کنید.

توجه: در صورت بروز هرگونه اختلاف نظر در مورد نتیجه ی رقابت حتما از نتیجه ی نهایی عکس یا اسکرین شات تهیه کنید و یا فیلم بازی را ضبط کنید و داشته باشد.

بعد از اتمام رقابت، هر دو شرکت کننده نتیجه ی بازی را در صفحه مربوطه ثبت گزارش می دهند و در صورتی که هر دو شرکت کننده نتیجه ی متفاوتی را گزارش دهند یعنی اختلاف نظر داشته باشند یک اعتراض برای رقابت ثبت می شود و ادمین های متخصص PLEGame ان را مورد بررسی قرار می دهند

ما بازی های خود را بسیار جدی میگیریم، سعی ما بر این است که بتوانیم بهترین تصمیمات را با توجه به مدارک و مستندات موجود در خصوص اعتراضات بگیریم و قوانین بازی منصفانه را اجرا کنیم.

اختلاف نظرات عموما" ازدو طریق صورت میگیرند :

ا ثبت نتیجه اشتباهی و نه از روی عمد: بله ما متوجه هستیم که در ثبت نتایج گاهی اشتباهی رخ می دهد اما لطفا همیشه در ثبت نتایج رقابت ها دقت کنید امیدواریم که مشکلی پیش نیاید.

 ثبت نتیجه اشتباهی از روی عمد: این جرم بسیار جدی می باشد و ممکن است باعث مسدود شدن حساب کاربری شما گردد که دیگر قادر به ادامه فعالیت در وب سایت نمی باشید.

توجه: دقت داشته باشید که بعد از ثبت نتیجه ی اولیه تنها 20 دقیقه زمان دارید تا به نتیجه ثبت شده اعتراض کنید.

وظیفه ی هر شرکت کننده بر این است که این اطمینان را داشته باشد که کیفیت اینترنتش برای رقابت های آنلاین مناسب میباشد ولی اگر به هر دلیلی ارتباط قطع شد، توصیه میکنیم تا با رقیب خود ارتباط برقرار کنید تا راهی برای اتمام رقابت پیدا کنید

به طور مثال اگر در بین دو نیمه ارتباط قطع شد رقابت جدید باید یک نیمه دیگر انجام شود و بعد از اتمام آن رقابت به پایان میرسد(توضیحات بیشتر در این خصوص در قوانین رشته مربوطه میباشد)

تورنومنت ها:

تورنومنتها بسیار جذاب و عالی هستند. ریسک کمتر جایزه بیشتر تورنومنت ها در انواع مختلفی از جمله با ورودی رایگان ویا با پرداخت PLEG TICKET میباشند و جوایز نیز با توجه به نوع تورنومنت ویا حضور اسپانسر ها نیز متفاوت میباشند.

قبل از شروع تورنومنت اگر از ثبت نام و حضور در تورنومنت پشیمان شده اید، میتوانید با هماهنگی و درخواست از ادمین های وبسایت از تورنومنت خارج شوید و تیکت پرداخت شده جهت ورود به تورنومنت فورا" به حساب کاربری شما بازگشت داده میشود.

پس از شروع تورنومنت ، یک پیام به صندوق اعلانات شما ارسال میشود و حریف های شما به طور کاملا" تصادفی انتخاب میشوند.

لطفا" ابتدا اطمینان حاصل فرمایید زمان کافی برای اتمام رقابت ها در تورنومنت (گروهی-حذفی ،حذفی ، لیگ و...) را دارید و سپس در تورنومنت شرکت کنید و از حضور در آن لذت ببرید.

وقتی درون وبسایت هستید شما می توانید از دو طریق از تورنومنت ها با خبر شوید وآنها را پیدا کنید.

)از طریق تورنومنت ها در تب های اصلی سایت:

با انتخاب تورنومنت ها وانتخاب کنسول موردنظرتان، رشته ایی که می خواهید در آن شرکت کنید را انتخاب کنید

(مثلا ps4/fifa20 ): صفحه ای برای شما باز می شود که در آن تمامی تونومنت ها ی باز(درحال برگزاری) ،تورنومنت های پیش رو و یا تاریخچه ی تورنومنت های به پایان رسیده رو می توانید مشاهده کنید.

با انتخاب تورنومنت های پیش رو، می توانید از تورنومنت های آینده باخبر شوید ودرآنها ثبت نام کنید.

لطفا اطمینان حاصل فرمایید که حساب کاربری شما توسط ادمین های سایت تایید شده وحساب شما شناسه های مربوطه را دارد.

طریق قسمت بازی های (واقع در صفحه اصلی زیرعکس بنر) و با انتخاب کنسول ورشته ی مورد نظرتان صفحه جدیدی برای شما باز می شود که می توانید تورنومنت های در حال انجام، پیش رو و تاریخچه را دوباره مشاهده می کنید وبا انتخاب تورنومنت های آینده ی سایت را با توجه به فیلتر دلخواهی که انتخاب کرده اید مشاهده و درآن ثبت نام کنید.

تمامی تورنومنت ها پیش روی سایت از یک هفته قبل اعلام می شوند و می توانید در تورنومنت های پیش رو (از طریق تب بازی ها ویا تورنومنت های نوار اصلی) آنها را مشاهده و در آنها ثبت نام کنید.

با انتخاب کردن هر نوع تورنومنت دلخواهی که قصد حضور درآن را داشتید، تمامی توضیحات درباره نحوه برگزاری و قوانین مربوطه را مطالعه کنید واطلاعات کافی درخصوص آن تورنومنت را کسب کنید.
بله، اگر تورنومنت ها در همان روز و در یک ساعتی که تداخل در رقابت های شما ایجاد نکنند شما این امکان را دارید درهر تعداد رقابتی که دوست دارید ثبت نام کنید.

می توانید با انتخاب رقابت های من (در صفحه ی کاربری یا دسترسی های سریع کشویی کنارعکس پروفایلتان درنوار اصلی سایت) رقابت خود را پیدا کنید و نتیجه ی کسب شده را گزارش کنید ویا در هر تورنومنت هم درصفحه خود تورنومنت در قسمت رقابت های من، می توانید آن را گزارش دهید.

دقت داشته باشیدکه بعد از گزارش نتیجه ی اولیه توسط یکی از کاربران، تنها 20 دقیقه فرصت دارید تا به نتیجه ی ثبت شده اگر اعتراضی دارید، آن را با ادمین Plegame در میان بگذارید.

اگر به نتیجه ی رقابتی اعتراض داشتید با کلیک کردن بروی ثبت اعتراض در صفحه ی آن رقابت مربوطه ویا ثبت نتیجه ای متفاوت یک اعتراض برای شما ساخته می شود وادمین های Plegame آن رقابت رابررسی قرار می دهند وبا توجه به شواهد ارسالی ومدارک مربوطه بهترین نتیجه را درخصوص آن رقابت خواهند گرفت وبا فرد خاطی برخورد خواهند کرد.

اگر ادمین سایت، از شما درخواست ارائه مدرک تصویری داشته باشد، می توانید عکس ویا فیلم خود را با دارا بودن gamer ID یا همان شناسه بازی، در عکس ویا فیلمی که می خواهید ارسال کنید،آنها رااز طریق ارسال در تلگرام ادمین های سایت و یا ایمیل به ( support@plegame.com ) یا آپلود کردن عکی ویا مدرک خود در سایت های آپلود عکس موجود ومعتبر در گوگل وباز کردن یک پیام به پشتیبانی وارائه لینک مربوطه، مدارک خود را جهت اثبات و کمک به ادمین جهت گرفتن بهترین تصمیم ارسال نمایید.

اگر در کنسول و یا رایانه ی خود یک دعوت نامه دریافت کردید وکه مطابق با شناسه گیمری ثبت شده در پروفایل کاربریش نبود هرگز رقابت را شروع نکنید، اگر شروع کردید و بعد از آن اعتراض کردید اعتراض شما به هیچ وجه پذیرفته نمیشود !

در صورت بروز چنین مشکلی حتما با ادیمن های ارتباط برقرار کنید و آنها را مطلع کنید .

تمامی جداول و براکتها در صفحه ی مربوط به همان تورنومنت هستند و میتوانید با انتخابشان آن ها را مشاهده کنید

اگر رقیبتان حاضر نشود ، شما میتوانید به طور پیش فرض بازی را 0-3 گزارش دهید و با در دست داشتن مدرک در خصوص عدم حضور رقیبتان برنده بازی باشید ، بنابراین ادمین های PLEGAME از این موضوع آگاه هستند.

اگر تورنومنتی گروهی-حذفی بود، برای بازی های گروهی یک ساعت مشخص از پیش تعیین شده وجود دارد که شرکت کنندگان موظف هستند در ابتدای تورنومنت قوانین را مطالعه کرده باشند و در زمان مشخص شده حضور داشته باشند

اگر در مرحله حذفی بود ، هر راند بازه ی زمانی مشخصی دارند ، 20 دقیقه تاخیر به منزله ی باخت فردی که حضور نداشته و اعلام آمادگی نکرده است میباشد.

جوایز:

بعد از اتمام هر رقابت و تورنومنت مقدار تیکت جایزه فورا در حساب کاربری شما شارژ می گردد و شما میتوانید از طریق منوی کشویی واقع در سمت راست بالا صفحه وارد تسویه حساب شده و یا با ورود به صفحه کاربریتون و ورود به تیکت های من با فشردن دکمه ی تسویه حساب فرم مربوطه را پر کرده و درخواست خودتون رو قبت کنید و منتظر باشید تا با شما تسویه شود.

با توجه به عملیاتی بانکی این قسمت معمولا 1 الی 2 روز کاری زمان می برد که درخواست تسویه حساب کاربر به حسابش واریز گردد.
با برقراری ارتباط با ادمین های وب سایت از طریق پشتیبانی، Support@plegame.com و یا تماس از طریق پیام رسان تلگرام مشکل خود را به ما اطلاع دهید.

شما همیشه میتوانید از طریقه تاریخچه تسویه حساب در پروفایل کاربری ویا انتخاب تاریخچه تسویه حساب در منو کشویی واقع در بالای صفحه کنار عکس پروفایل کاربری از وضعیت پرداخت آگاه شوید و همچنین به محض تسویه با شمایک پیام به صندوق اعلانات شما ارسال میشود.

حساب کاربری :

ما می دانیم که امنیت اطلاعات شما از اهمیت بالایی برخوردار است لذا PLEGame موظف است طبق قانون کاربران خود را با شناسه ملی معتبر شناسایی کند.

از آنجا که میتواند پیامدهای مالیاتی در plegame داشته باشد،باید اطمینان پیدا کنیم که همه ی کاربران ما کسانی هستند که ادعا میکنند ، برای اطمینان از این امر ممکن است عکسی از شناسه ملی معتبر از شما ( تصویر کارت ملی ، شناسنامه یا ...) و در موارد نادر مصاحبه ویدویی برای تایید هویت شما درخواست کنیم.

پیشاپیش ما از همه ی شرکت کنندگانی که در این مسیر به ما کمک میکنند تا با خاطر راحت و اطمینان کافی در یک محیطی امن و سرگرم کننده فعالیت خود را به بهترین نحو ادامه دهیم صمیمانه تشکر و قدردانی میکنیم

دو روش برای این کار وجود دارد، ابتدا با ورود به حساب کاربری خود و انتخاب دکمه ی ویرایش پروفایل در زیر عکس کاربری خودتان میتوانید تمامی اطلاعات حساب کاربری خودتان را ویرایش کنید.

از طرف دیگر با کلیک روی منوی کشویی واقع در بالای صفحه سمت راست وانتخاب ویرایش پروفایل می توانید اطلاعات خودتان را ویرایش کنید.

بعد از ورود به سیستم به حساب کاربریتون در صفحه شخصی خود، با فشردن دکمه ی ویرایش پروفایل وانتخاب تب پلتفرم وحساب اجتماعی و فشردن + میتوانید شناسه گیمری خود در کنسول مورد نظرتون رو وارد کنیدو پس از تایید ادمین سایت شناسه گیمری شما اضافه می شود.

بعد از ورود به سیستم به حساب کاربریتون در صفحه شخصی خود، با فشردن دکمه ی ویرایش پروفایل وانتخاب تب پلتفرم وحساب اجتماعی و انتخاب "ثبت بازی های این کنسول" بازی مورد نظر خود را انتخاب کرده وبه حساب خودتان اضافه کنید.

بعد از ورود به سیستم به حساب کاربریتون در صفحه شخصی خود، با فشردن دکمه ی ویرایش پروفایل وانتخاب پلتفرم وحساب اجتماعی ، Telegram Id خود را میتوانید اضافه و یا ویرایش کنید

در این مورد ما معتقدیم شما شرایط استفاده و قوانین وبسایت ما را نقض کرده اید.اگر میخواهید آنها را مرور کنید ، به صفحه ی قوانین ومقررات رفته و آن را مطالعه کنید.

تیم پشتیبانی ما فعالیت شما رو بررسی میکند و تصمیم میگرد به طور دائم حساب شما را مسدود کند و یا مجددا آن را فعال کند.این تصمیم نهایی را تیم پشتیبانی Plegame خواهد گرفت که در شرایط ما ذکر گردیده است !

حساب شما به علت یکی از موارد زیر مورد بررسی قرار گرفته و این اتفاق برایش رخ داده است :

1)ایجاد بیش از یک حساب کاربری

2)استفاده هم زمان چند نفر از یک حساب

3)ثبت نتیجه کذب و تکرار آن و عدم توجه به تذکرات ادمین های PLEGAME

4)آپلود کردن عکس ها و متن های غیر اخلاقی و انتشار آنها

پشتیبانی

اگر جواب خود را آنجا پیدا نکردید ، در صورت تمایل میتوانید از طریق ایمیل به آدرس SUPPORT@PLEGAME.COM و یا تماس با ادمین های PLEGAME در کانال تلگرام ما در تماس باشیدو سریعا پاسخ خواهیم داد.